ESY HANDICAP HELP, o.s.

Chcete žít samostatně? Chcete snížit svou závislost na druhých? Chcete dosáhnout na své sny, přání a cíle, ale handicap Vám to nedovolí? Využijte našich slušeb.

Kalendář

MONITORING ORGANIZACE

Čtvrtý ples vozíčkářů - igenus.cz 17.04.2008

Čtvrtý ples vozíčkářů zaplní v sobotu 19. dubna konferenční sál libereckého zábavního Centra Babylon

Liberec/ Bezbariérový konferenční sál libereckého Centra Babylon se stane v sobotu 19. dubna dějištěm už čtvrtého Plesu vozíčkářů.

Ples začíná v sobotu v 19.30 hodin a jak prozradili pořadatelé, sjíždějí se na něj každý rok handicapovaní nejen z Liberecka, ale také z ostatních měst republiky, a dokonce i ze zahraničí.

Nebude chybět Haidi Janků

V programu vystoupí například zpěvačka Heidi Janků, a také František a Vojta Nedvědovi s kapelou.

Ples pořádají organizace ESY HANDICAP HELP, o. s. a Sdružení vozíčkářů Region Nisa, o. s. pod záštitou Nadace Syner. V Babylonu se ples koná poprvé - díky Nadaci škola hrou a Statutárnímu městu Liberec.Programem bude provázet moderátor Jaromír Štěpánek. Na úvod vystoupí taneční skupina Takt, poté zahraje skupina S. R. O.Poprvé na tomto plese vystoupí František a Vojta Nedvěd s kapelou, dále zde bude hrát i skupina Black Beagle, , která spolu s S. R. O. provází ples každým rokem a obvykle baví návštěvníky až do druhé hodiny ranní.

I letošní ročník Plesu vozíčkářů má bohatou tombolu. Každá vstupenka vyhrává díky sponzorům. Hlavní ceny předá vozíčkářům zástupce Nadace Syner. Zástupci Tarmac CZ, a. s. předají sety na bezpečnou jízdu na silnicích -balíčky se signálními vestami na vozík a reflexními samolepkami s označením.

Region Severní Čechy

Žádné komentáře
 
TOPlist