ESY HANDICAP HELP, o.s.

Chcete žít samostatně? Chcete snížit svou závislost na druhých? Chcete dosáhnout na své sny, přání a cíle, ale handicap Vám to nedovolí? Využijte našich slušeb.

Kalendář

MONITORING ORGANIZACE

Heidi Janků si zatančila tango s vozíčkářem na plese v Babylonu - 20.5. 2010

Centrum Babylon Liberec poskytl zázemí v bezbariérovém konferenčním sále pro VI. ročník Plesu vozíčkářů. V bohatém programu vystupuje pro vozíčkáře každoročně Heidi Janků, která opět přítomné nezklamala. Jak říká: “Ples vozíčkářů u Vás v Liberci je pro mne citová záležitost.“

Ples, který pravidelně pořádá organizace ESY HANDICAP HELP, o.s. pod záštitou Nadace Syner se uskutečnil v sobotu 24. dubna 2010 a opravdu se vydařil. Sál byl zcela zaplněn a bylo beznadějně vyprodáno. V Babylonu se  ples konal potřetí, díky Nadaci Škola hrou a Statutárnímu městu Liberec.
Ples měl bohatý program a velkou účast vozíčkářů a osob s postižením z celé ČR, celkem 365 osob. Jak z Libereckého kraje, tak z Plzně, Ostravy, Olomouce, Brna, Hradce Králové. Programem provázel Jaromír Štěpánek.
Pokaždé přítomné překvapí vystoupení zpěvačky Heidi Janků, která vždy roztančí celý sál včetně vozíčkářů. Heidi Janků, která opět přítomné nezklamala si zatančila s vozíčkářem tango.
Večerem provázeli hudební skupiny S.R.O. a skupina REFLEX a provázeli tento ples až do druhé hodiny ranní. Překvapením pro přítomné plesu byl kouzelník magie MARCOLLI, který ohromil kouzly všechny přítomné na sále. I. letošní ročník VI. Plesu vozíčkářů měl bohatou tombolu díky sponzorům a zdůraznit, že všichni vystupující se vzdali honoráře. „Všem sponzorům a vystupujícím bychom chtěli touto cestou moc poděkovat“.

Lenka Zimmermannová

http://vozickar.com

 
TOPlist