ESY HANDICAP HELP, o.s.

Chcete žít samostatně? Chcete snížit svou závislost na druhých? Chcete dosáhnout na své sny, přání a cíle, ale handicap Vám to nedovolí? Využijte našich slušeb.

Kalendář

MONITORING ORGANIZACE

Na Velikonočních trzích na kraji se pletly i pomlázky - 4.4.2012

Resort sociálních věcí KÚ LK v Liberci dnes již tradičně uspořádal v sídle Libereckého kraje v Liberci Velikonoční prodejní výstavu výrobků klientů zařízení sociálních služeb Libereckého kraje.
„Výstavy se zúčastňují zařízení sociálních služeb poskytující své služby na území Libereckého kraje, a to jak zřizovaná naším krajem, tak i obcemi či nestátní neziskové organizace,“ uvedl radní pro sociální věci LK Pavel Petráček (ČSSD), který trhy v 10 hodin zahájil.
Stejně jako vloni vystavovalo a prodávalo krajských a neziskových zařízení a prodávající se nestačili otáčet. Zřejmě nejrychleji vyprodaná byla expozice Domova důchodců Sloup v Čechách, kde za hodinu byly pulty prázdné a ředitel Zdeněk Vlk dokončoval vlastnoručně upletenou poslední – 14 pomlázku.
„I letos přišlo podpořit naše klienty přes tisíc lidí, víc už se sem zřejmě ani nevejde,“ zhodnotil akci radní s tím, že poskytovatelé sociálních služeb se opět veřejnosti představí v prosinci na Vánočních trzích.
zdroj: Liberecký kraj
http://www.kraj-lbc.cz//id:153405
 
TOPlist