ESY HANDICAP HELP, o.s.

Chcete žít samostatně? Chcete snížit svou závislost na druhých? Chcete dosáhnout na své sny, přání a cíle, ale handicap Vám to nedovolí? Využijte našich slušeb.

Kalendář

TISKOVÉ ZPRÁVY

V Centrumu Babylon Liberec v bezbariérově konferenčním sále se konal VI. Ples vozíčkářů. V bohatém programu každoročně vystupuje pro vozíčkáře Heidi Janků, která opět přítomné nezklamala. Jak říká: “Ples vozíčkářů u Vás v Liberci je pro mne citová záležitost.“

Ples, který pravidelně pořádá organizace ESY HANDICAP HELP, o.s. pod záštitou Nadace Syner se uskutečnil v sobotu 24. dubna 2010 a opravdu se vydařil.

Zaplněná liberecká Tipsport arena se v úterý bouřlivě loučila s muzikálovým Ježíšem. Pro české fanoušky legendární rockové opery Jesus Christ Superstar to byla zřejmě poslední příležitost vidět představení se známými protagonisty Kamilem Střihavkou, Danem Bártou nebo Bárou Basikovou.

I naši zaměstnanci ESY HANDICAP HELP,o.s. byli přítomni a nadšeni z vystoupení.

15.října.2009 se konaly pod záštitou mezinárodní konference, kterou převzala PhDr.Alena Riegerová vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu Libereckého kraje.

38 poskytovatelů sociálních služeb z celého Libereckého kraje, které se specializují

na práce v sociální oblasti, se sešly v pátek 9.října 2009 v libereckém

Centru Babylon, kde mohli široké  veřejnosti poukázat na nabídky  a své

služby.

Správa Krkonošského národního parku připravila projekt Krkonoše bez bariér. Jeho cílem je zmapovat a případně i zpřístupnit některé turistické cesty v Krkonoších pro hendikepované návštěvníky. Dnes v Harrachově pracovníci Správy KRNAP společně s vozíčkáři zmapovali jednu z uvažovaných tras.
 
TOPlist