ESY HANDICAP HELP, o.s.

Chcete žít samostatně? Chcete snížit svou závislost na druhých? Chcete dosáhnout na své sny, přání a cíle, ale handicap Vám to nedovolí? Využijte našich slušeb.

Kalendář

TISKOVÉ ZPRÁVY

Liberec se bouřlivě loučil s muzikálovým Ježíšem - 4.1.2009

Zaplněná liberecká Tipsport arena se v úterý bouřlivě loučila s muzikálovým Ježíšem. Pro české fanoušky legendární rockové opery Jesus Christ Superstar to byla zřejmě poslední příležitost vidět představení se známými protagonisty Kamilem Střihavkou, Danem Bártou nebo Bárou Basikovou.

I naši zaměstnanci ESY HANDICAP HELP,o.s. byli přítomni a nadšeni z vystoupení.

Produkci muzikálu končí práva k dalšímu uvádění inscenace a podle tvůrce projektu Oty Balage, není pravděpodobné, že by se pro podobný koncertní projekt v budoucnu licence udělovala.

Koncert v liberecké Tipsport areně se měl původně uskutečnit už 8. prosince, kvůli onemocnění představitele titulní postavy Kamila Střihavky ale pořadatelé museli představení odložit. Střihavku skolilo poranění hlasivek, kvůli kterému v posledním měsíci zrušil veškerá představení. „Mimo koncertu v Liberci vystoupil jen 19. prosince na finálovém večeru duetů v České televizi,“ řekla za pořadatele Johana Turnerová.

Kamil Střihavka jako Ježíš asi naposledy

FOTO: Radek Petrášek, ČTK

Další fotografie ... zde

 

 

Žádné komentáře
 
TOPlist